Opinie o Nowych Produktach firmy Raypath

Woda doskonale działa na zmiany chorobotwórcze skóry np opryszczka i wszelkiego rodzaju rany. Drugim miejscem które wzbudziło moje zaskoczenie było spryskanie grzyba na fugach w łazience. Okazuje się że od miesiąca nie wraca na powierzchnie, oczywiscie zanim spryskalam wodą wcześniej wyczyściłam czyscikami. Szare mydło ma też bardzo pozytywną opinie klientów.
Serdecznie pozdrawiam :)
Joanna Burkacka 

Jestem bardzo zadowolona z użytkowania mydła, bardzo dobrze spiera czyściki i wspomaga usuwanie plam, świetnie też działa na skórę z tršdzikiem.
Z pozdrowieniami Justyna Cieślak 

        Chciałbym podzielić się z moimi spostrzeżeniami dotyczącymi wody z nano cząsteczkami srebra.
Gdy otrzymałem buteleczke wody potraktowałem ją z lekkim dystansem i pomyślałem sobie że dopóki nie przetestuje jej osobiście na konkretnych przykładach to nie będę jej reklamował. Myslę że podszedłem do tego tematu tak jak czasami podchodzą klienci do naszych czyścików przed ich obejrzeniem, czyli z niedowierzaniem co do skuteczności działania. 
Najpierw przetestowałem wodę na bardziej zabrudzonych powierzchniach licząc na łatwiejsze usunięcie brudu. Efekt był bardzo dobry i miałem wrażenie że naprawdę woda z nano ułatwia odrywanie zabrudzenia z czyszczonej powierzchni.
Następnie sprawdziłem wodę na mojej twarzy. Zaczął mi się budować pod skórą w okolicy ust jakiś pryszcz. Popsikałem się wodą 3 razy w ciągu jednego dnia i następnego dnia już nic nie było. Ogólnie teraz jak tylko czuję lub widzę że coś na twarzy się pojawia to od razu psikam wodą i po jakimś czasie znika. Wspomnę tutaj również że od niedawna myję twarz również naszym mydłem z nano i widzę że ma ono podobne działanie bakteriobójcze.
Wodą również psikam jakieś rany i przecięcia skóry, one również goją się szybciej.
Jednak największe testy przeprowadziłem na powierzchniach pokrytych pleśnią i grzybami. Poszukałem w domu miejsc które na skutek wilgoci zaczęły pokrywać się czarną pleśnią. Efekt powalająco skuteczny. Byłem bardzo zaskoczony gdy po kilku godzinach w psikniętym miejscu grzyby zostały usuniete i nawet czarne zabarwienie zamieniło się na przezroczyste. Pozostała w tym miejscu taka delikatna jakby pajęczynka którą wystarczy rękawicą pielęgnacyja lub rózową zetrzeć i nie ma śladu. 
Dzięki temu że sam przetestowałem naszą wodę z nano jestem bardzo do niej przekonany i zarażam tym przkonaniem moich klientów dzięki czemu jestem jeszcze bardziej wiarygodny i profesjonalnie przygotowany do pracy.
Więc moje testy pokazały że ta woda jest rewelacyjna i w tej chwili używam jej z pełnym przekonaniem.
Życzę miłego dnia i serdecznie pozdrawiam
Tomasz Mazur


        Przetestowałem Mydło z nanosrebrem i zauważyłem, że ma następujące właściwości:
- usuwa łupież,
- eliminuje przykry zapach potu,
- goi (likwiduje) pękającą skórę pięt oraz pomiędzy palcami,

Natomiast Nano Silver Water :
- łagodzi objawy egzemy skórnej,
- likwiduje pleśń,
- przyspiesza gojenie się ran (testowane na moim psie).
pozdrawiam
Wojciech Czerniejewski 

         Chciałbym dziś podzielić się spostrzeżeniami ze stosowania nano wody raypath i nie tylko.
Najczęściej produkt ten stosuję do odkażania deski sedesowej, szczotek do zębów, szczoteczki do rąk, golarki, uszczelki w lodówce i ogólnie w lodówce czy kuchence mikrofalowej nawet miałem przypadek rozpylania nano wody na ranę na nodze i języku i powiem, że wszystko dobrze się zakończyło. Stosowałem ją również do butów narciarskich do wnętrza przed i po użyciu. Według mnie woda to rewelacja i dobry czas aby bardziej z nią się pokazać na oficjalnej stronie raypath oraz przez konsultantów. Osobiście miałem kilka zapytań kiedy pokazałem produkt u stomatologa, kosmetyczki czy fryzjera byłoby wtedy dobrze sprzedać lub sprezentować nano wodę tym specjalistom, aby zyskać dalszą przepustkę i polecenia do ich grona znajomych tych zawodowych jak też prywatnych. Produkt super łączy się we wspólny temat nanotechnologii w powiązaniu z mydłem oraz przede wszystkim z czyścikami które według mnie odmłodziły firmę i pokazały pewną ponadczasowość. Nano wodę stosowałem też do odkażania butelki od dziecka zwłaszcza w gwincie smoczka. W produkcie tym jest to doskonałe, że nano woda nie ma zapachu, nie uczula, nie podrażnia, nie szkodzi na powierzchnie stosowane.
Motała Marek 

         Wodę z koloidami srebra stosowałam na ścianie w piwnicy, gdyż zamokla i wyglądała b. brzydko. Wcześniej zmyłam białą rękawicą. Woda Raypath zahamowała rozprzestrzenianie się grzyba. Używałam też wody do płukania zaczerwienionego gardła, 3 razy dziennie przez 3 dni. Pomogła mi przy leczeniu stanu zapalnego. Natomiast mydełko z nonosrebrem ma wygląd prawdziwego, tradycyjnego szarego mydła. Gratulacje! 
Pozdrawiam 
D.Niemczycka 

        Jedna z moich klientek (osoba, która ma bardzo rozległe zmiany alergiczne na dloniach, pękające rany używa mydła NATURAL SOAP with nanosilver do pielęgnacji całego ciała i uważa, mydło nie podrażnia jej, skóra nie pęka bardziej - co dzieje się przy użyciu innej chemii np. szamponów do włosów, więc zaleciłam jej zamienić szampon na mydło z nanosrebrem, a z opinii innej klientki wiem, że włosy są puszyste, miękkie i lśniące. Pozytywne zmiany na dloniach zauważyła nawet sąsiadka, która stwierdziła, że już dawno nie miała tak złagodzonych zmian skórnych.
Natomiast nano silver water ta pani używa do odkażania w kuchni i łazience, lecz jest to zbyt krótki czas stosowania, by stwierdzić coś więcej.. Ogolnie jest bardzo zadowolona z posiadania i używania zestawu Raypath.
Osobiście używam mydła do prania czyścika FG i uważam, że dopiera się z większą skutecznością niż zwykłe szare mydło oraz nie wysusza skóry rąk.
Z poważaniem.
Elżbieta Słotwińska 

        Moim zdaniem mydło jest praktyczne i przydatne nie tylko do czyszczenia powierzchni przy użyciu czyścików, ale także do pielegnacji ciała. 
Jeśli chodzi o wodę z nanosreberm to jeszcze nie miałam okazji przetestować choć myślę, że to produkt znakomity i bardziej uniwersalny niż mydło. Na pewno świetnie się sprawdzi po skorzystaniu z basenu czy toalety publicznej .
Monika Zawitaj 

Zastosowanie Natural Soap with nanosilver Mydło naturalne zawierające nanosrebro
Opracowanie oparte na własnych doświadczeniach i na doświadczeniach klientek

PIELĘGNACJA CIAŁA 
- łagodzi stany zapalne i wszelkie podrażnienia przy skórze trądzikowej, przyśpiesza gojenie się ognisk zapalnych; 
- daje uczucie świeżości i czystości, niweluje nieprzyjemny zapach przy poceniu się, mydło z nanosrebrem likwiduje bakterie;
- jest alternatywą dla szamponu, dobry efekt przy swędzącej skórze i łupieżu, klientka już po tygodniu stosowania stwierdziła brak łupieżu; 
- można stosować do higieny intymnej - nie podrażnia, ma właściwości antyseptyczne;
- łagodzi podrażnienia i dezynfekuje skórę po goleniu;
- przyśpiesza gojenie się ran;
- skóra staje się gładsza;
- daje bardzo dobre i szybkie efekty w wyleczeniu spękanych rąk - u klientek były pęknięcia na dłoniach od środków chemicznych, które wcześniej stosowały klientki. Już po tygodniu mycia mydłem z nonosrebrem skóra się wygładziła i zniknęły pęknięcia;
- dobre efekty przy kontuzjach (stłuczenia, zapalenia mięśni, zapalenia stawów, ścięgien) daje moczenie kontuzjowanego miejsca w gorącej wodzie z dodatkiem mydła z nanosrebrem; 

ZASTOSOWANIE W GOSPODARSTWIE DOMOWYM I CODZIENNYM ŻYCIU 
- do prania czyścików;
- przy czyszczeniu urządzeń sanitarnych (łazienka) i urządzeń kuchennych;
- dezynfekcja obuwia sportowego itp. - czyścikiem białym i mydłem z nanosrebrem myjemy obuwie w środku - likwiduje bakterie i nieprzyjemny zapach potu; 
- pielęgnacja roślin - rozpuszczonym w wodzie mydłem spryskujemy rośliny doniczkowe przeciw mszycom, przędziorkom, itp. Pożyteczne organizmy podczas takiego stosowania nie zostają zniszczone. 
Opracowanie Beata Kulik

Dodaj własną opinię o produktach Raypath