Strefa Konsultanta

Firma „Raypath” dysponuje najlepszej jakości produktem, którego nikt inny nie posiada. Dzięki naszemu asortymentowi możemy w znacznej mierze zrezygnować z używania środków chemicznych do czyszczenia domów, mieszkań, biur itp., co  w niebagatelnej mierze  przyczynia się do ochrony zdrowia własnej rodziny jak i  poprawy stanu  środowiska naturalnego

Dużo osób przyciąga do firmy fakt posiadania doskonałej linii produktów oraz konstrukcja planu rabatowego, który pozwala w krótkim czasie osiągnąć wysokie dochody, zarówno z własnej sprzedaży jak również z budowania grupy sprzedażowej

 

Aktualne KONKURSY:


Aktualny konkurs dostępny jest w siedzibie firmy i rozsyłany jest za pomocą poczty internetowej na życzenie konsultantów.
Aby otrzymać aktualny konkurs prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z naszym biurem.

 

System Koniczynka - dostępny tylko dla liderów grup

 

FAKTURY / RACHUNKI:


W celu uproszczenia rozliczeń finansowych między Konsultantami, a firmą Raypath oraz wyeliminowania pomyłek udostępniamy gotowe szablony faktury/rachunku prowizyjnego. Dotychczasowy Rachunek został zastąpiony Fakturą (bez VAT)

Jeśli druk faktury bez VAT nie posiada następującej adnotacji:

„Sprzedawca zwolniony z podatku od towarów i usług [dostawa towarów lub świadczenie usług zwolnione na podstawie art.113 ust.1 (albo ust.9) ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2011r. Nr177, poz.1054, z późn.zm.)].”
to prosimy o jej dopisanie.
Jeśli korzystają Państwo z naszych formularzy faktur, to należy je przesyłać w formacie pdf lub jpg. wraz z podpisem i / lub pieczątką. Prosimy również o określenie rodzaju konta bankowego (gosp./osob)

Jeżeli wystawiają nam Państwo po raz pierwszy fakturę VAT prosimy do dołącznienie dokumentu VAT5 "Potwierdzenia zarejestrowania podmiotu jako płatnika VAT"


Umowy zlecenia również można nadsyłać drogą elektroniczną. W tym celu utworzyliśmy specjalnie do tego przeznaczoną skrzynkę mailową o następującym adresie: faktura@ray.pl

Dla łatwiejszej identyfikacji, w tytule maila prosimy wpisać swoje nazwisko i nr konsultanta (np. Gudziński 32499).
Faktury otrzymane za pośrednictwem poczty elektronicznej będą następnie wydrukowane, dlatego nie ma potrzeby ponownego wysyłania ich pocztą. Zatem prosimy Państwa o nadsyłanie faktur mailem BĄDŹ tradycyjną pocztą.