O FIRMIE

 • Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych produktów do czyszczenia, które nie wymagają używania środków chemicznych. Czyścikami wykonanymi ze specjalnie dobranych włókien lub mikrowłókien można czyścić każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia używając tylko wodę i wykluczając detergenty. Wszystkie artykuły objęte są gwarancją. W przypadku zakupów dokonywanych do gospodarstw domowych gwarancja wynosi 18 miesięcy, a w przypadku przedsiębiorstw 6 miesięcy..
           Linia produktów zwana Nową Techniką Czyszczenia rozprowadzana jest metodą marketingu sieciowego zwaną Multi Level Marketing. Dzięki tej idei już kilka tysięcy gospodarstw domowych oraz setki firm skorzystało z naszej oferty, a rzesze osób znalazły dodatkowe źródło dochodów zamieniając je z czasem w jedyną formę zarobkowania.
           Firma "Raypath" jest spółką polską, która istnieje na rynku od 1994 roku. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie-Rząsce przy ul. Nad Potokiem 7A. Przedstawicielstwa "Raypath" znajdują się na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Stanach Zjednoczonych, w Kanadzie oraz w Rosji. Ogółem wokół "Raypath" z roku na rok skupia się coraz więcej osób zwanych Konsultantami.
           Konsultantem "Raypath" może zostać każdy, kto posiada sponsora (sponsor jest to konsultant współpracujący z firmą Raypath), przejdzie bezpłatne szkolenie, podpisze umowę, zakupi Zestaw początkowy, a przede wszystkim posiada silną motywację do osiągnięcia sukcesu w swoim własnym biznesie.
           System rabatowy każdemu daje duże możliwości zarobkowe, a odniesiony sukces jest miarą włożonej pracy. Budując grupę sprzedażową zawsze można liczyć na pomoc konsultantów będących wyżej w sieci oraz trenerów prowadzących szkolenia.
           W imieniu naszej firmy zapraszam Państwa do skorzystania z naszej oferty skierowanej zarówno do przyszłych klientów jak i osób poszukujących możliwości samorealizacji we własnym biznesie.
 • raypathraypathraypath
 • raypathraypathraypath