Produkty do samochodu "Car Cleaning Set"

Czysty samochód kojarzy sie zazwyczaj tylko z estetyką. A jakie znaczenie czystość auta ma dla naszego zdrowia? W samochodzie spędzamy nieraz kilka godzin dziennie, nie myśląc o tym, że drobnoustroje mnożące się wokół nas moga powodować problemy zdrowotne i reakcje alergiczne.

Czyściki są wykonane ze specjalnej struktury włókna z których wynonane są czyściki, wchłaniają cały brud uniemożliwjając tym samym rozprzestrzenianie się drobnoustrojów w powietrzu podczas sprzątania.

Rzadko znajdujemy tyle czasu, aby czyścić wnętrze swojego auta codziennie, w celu zapobiegania rozwoju i rozprzestrzeniania się szkodliwych bakterii. Czyszczenie naszymi produktami umożliwia zachowanie zdrowego środowiska wewnątrz samochodu dłużej niż przy stosowaniu ogólnie dostepnych "ściereczek" i chemicznych środków czystości. Czyszczenie auta na zewnątrz na pewno nie zniszczy lakieru, pozwoli natomiast bez trudu dotrzeć do wielu mocno zabrudzonych miejsc, czego nie uzyskamy korzystając z myjni. Zestaw jest bardzo praktyczny - kilkoma zaledwie czyścikami możemy gruntownie umyć zabrudzony samochód a także utrzymywać go na co dzień w czystości.